Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Driver irql not less or equal...

Driver irql not less or equal hibát milyen hardveres probléma szokta okozni?

Figyelt kérdés
Szoftveres probléma nincsen, megpróbáltam újra telepíteni. A telepítő gond nélkül végigmegy, még a lemezről is hajlandó indítani,de az első indításig nem érek el. Már jelentkeztetne be és akkor újraindul és nem képes elindulni. Merevlemezt már cseréltem, másikkal is ugyan ezt játssza.

2019. okt. 18. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
fm2+ alaplappal nekem is ez volt a baj, nem tudtam rájönni, hogy mi az oka, minden nap lefagyott a gép, használhatatlan volt. Aztán felraktam a legfrissebb biost, és soha többé nem jelentkezett.
2019. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Megnéztem a biosban és kiderült, hogy a legfrissebb verzió van rajta.

Megpróbáltam azóta az egyik memóriát eltávolítani és a hálókártyát, de így sem mű

ködik.

Egyébként nagyon furcsának találom, hogy a telepítő hibamentesen lefut a végén már hd a kép stb már megvan az érzés :D. De nem indul el valamiért.

2019. okt. 18. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!