Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepíteném a rendszert...

Újratelepíteném a rendszert (XP), de mindig megakad valahol - vagy a formázásnál, vagy a telepítésnél, vagy már amikor majdnem kész az egész. (Kell kérdőjel is ide:? )

Figyelt kérdés

Ötödször futok neki, egyszer 21%-nál, egyszer 94%-nál akadt meg az XP-telepítő normál NTFS-formázása. Egyszer az egyik driver telepítésekor döglött be a dolog, egy alkalommal pedig a driverek többsége már fenn volt, és bejött a Windows, csak épp az egérmozgatáson kívül semmire sem reagált.


A korábbi újratelepítéseknél is szívtam párszor, de a végén mindig felállt a rendszer, és aztán hosszú ideig (egy-másfél évig) működött gond nélkül.


Mi lehet a hiba? Ha a formázásnál nem akadna meg, akkor igen gyanús lenne, hogy valami ütközés van, de így tanácstalan vagyok.


2012. jan. 22. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a CDd szar
2012. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 teszla ***** válasza:
dögledezik a HDD-d vagy memória hiba(futtass memtestet linux Live CD-ről)
2012. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Legutóbb épp a videokártya installálása közben döglött meg.


Egyébként ha hardverhiba, akkor miért csak telepítésnél jelentkezik? Ha nagy nehezen össze tudom rakni a rendszert, akkor utána kifogástalanul működik hosszú időn keresztül.

2012. jan. 22. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább annyira RAM hiba lehet Telepítésnél a RAM nagyon háklis lehet a feltelepített rendszerrel meg megy.
2012. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem bírtam vele. Déltől estig próbálgattam, vagy tucatszor nekifutottam, de valahol mindig fagyott. Volt, hogy a formázás, a Windows-telepítés és az illesztőprogram-telepítés is gond nélkül lement, ekkor egy játék installálásakor akadt meg.


Kösz mindenkinek a választ, holnap beadom a szervizbe.

2012. jan. 22. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!