Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudok PUBG-ban csak botok...

Tudok PUBG-ban csak botok ellen játszani? Esetleg van valami információ arról, hogy a későbbiek folyamán tudok majd csak ellenük játszani?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki arra gondol, hogy mennyire gyász, hogy én csak botok ellen akarok játszani, meg "erre ott van a ROE meg a Fortnite", stb..Viszont én a PUBG-ban szeretnék CSAK botok ellen játszani, nem más játékban..Itt viszont ha jól tudom erre lehetőség nincs, bár nem sokat néztem utána, és amikor utánanéztem, akkor sem találtam semmi olyat, ami egyenesen válaszolt volna a kérdésemre. És HA esetleg most ilyet MÉG nem lehet, van esély arra és/vagy volt utalás arra, hogy később lesz egy ilyen játékmód? Kérlek ne savazzatok :D Köszi.

2019. okt. 24. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Jelenleg a Lite verzió áll legközelebb az igényeidhez, ott egy bizonyos szintig sok bot van a meccseken utána persze ott se rak már be.
2019. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!