Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom letölteni a gépkocsi...

Hol tudom letölteni a gépkocsik nevű informatika érettségi feladat fájljait?

Figyelt kérdés

Van egy olyan emelt vagy közép szintű érettségi feladat az adatbázis kezelésnél, hogy gépkocsik. De nem találom sehol és sajna nem tudom, hogy hányas.

Hol tudom elérni? Az oktatas.hu-n is néztem, de nem találtam.



2019. okt. 25. 10:54
 1/3 anonim válasza:
oktatas.hu-n zongorázd végig az összeset. Ha érettségi feladat volt valamikor akkor ott fent van.
2019. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az érettségi feladatok elérhetőek tantárgyi bontásban:

[link]

erre az ember fia - pláne ha informatikus vénával rendelkezik - ír egy szkriptet a feladatok letöltéséhez:

[link]

meg egyet a PDF-dokumentumban kereséshez:

[link]

és szomorúan konstatálja, hogy bár kocsival foglalkozó feladat van, de kifejezetten gépkocsi című nincs:

[link]


Szóval kedves kérdező: pontosítsd a kérdésed. Melyik/milyen feladatról van szó?

2019. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy informatika érettségi feladat. Még régebben csináltuk, de nem találom hozzá a pdf fájlt, ahol voltak a feladatok. Amim van, az az Access fájl, aminek a neve gépkocsik. Ebből következtetem, hogy ez maga a feladat neve is, mert ilyen tapasztalatom van ezekkel. Viszont letöltöttem mindent, de nem hallgatott a kulcsszóra.

Ami van ebben a fájlban, az egy tábla, aminek a neve autok. Ebben meg már az van, amivel kezdeni kéne valamit, ha meglennének a feladatok is.

2019. okt. 25. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!