Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook kamu lebuktatása,...

Facebook kamu lebuktatása, esetleg valami tanács?

Figyelt kérdés

Zaklatnak a kamu profilok és alapos gyanúm van, arról ki az (egy "közeli" ismerős). Nem paranoia, egyszer már majdnem lebuktatta magát, és azt hiszi jó vicc hülyének nézni engem és sok más embert. Pár nappal utána szóba került meg is mutatta milyen "hálózata" van, ezzel beismerve előttem, hogy ő volt, de szóban sosem mondta ki. Nem egy embert hülyít be mindenféle szexuális témájú zaklatással és nem egy profilja van, hanem legalább 5 de gondolom nem probléma létrehozni mindig újakat, ha már a régit úgyis bejelentik. Szerintem ez már beteges, főleg azért, mert beállítottam, hogy csak az ismerőseim ismerősei tudjanak bejelölni. Egy jó ideig nyugalom volt, aztán gondolom, hogy elkezdte nézegetni ki az ismerősöm (nem nyilvános a lista, de gondolom a valódi profilján felhozza ajánlásba, közös ismerőssel (velem)) Bejelölgeti őket, gondolom ott is megy a hülyítésük. Ez neki jó vicc. Azóta megint jelölget, nem győzöm elutasítgatni.

Arra gondoltam, hogy valahogy le kellene lebuktatni, beetetni valamivel, amivel esetleg magát buktatja le előttem. Van ilyen módszer?(tartok tőle hogy nincs, esetleg valami tanács?)

Nagyon elegem van már ebből, személyesen persze mindent tagad, aztán meg én vagyok a hülye paranoiás.

Elnézést, hogy ilyenre sikerült, nem tudom, ez ide való-e vagy valami lelki problémás témába.

(illető igazából lány, kamuprofiljai is kevésbé ismert pronószinésznők, én fiú vagyok, csak férfiakat csesztet)



2019. okt. 26. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Töltsd le a profilképét, és a Google képkereső funkciójába helyezd be
2019. okt. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!