Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez egy komoly kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy komoly kapcsolat kezdete, vagy csak meg akar tréfálni a barátnőivel?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt sétálni, igent mondott, viszont utána írta hogy nem találkozhatnánk suli után is(ami azért érdekes mert korábban azt mondta hogy suli után nem ér rá), és olyan hangnemben ami nem annyira jellemző ra. Ez csak valamiféle ,,játék” a barátnői közt vagy tényleg erdeklodik irántam? Korábban mar sokszor hívtam el, de sosem fogadta el. Ez valami fele ,,lerázós” hadművelet lenne amibe én bele sétálok? És ha igen, skkor mi a legmegfelelőbb módja a reagálásra? Volt mar valakinek hasonló ,,élménye”?

2018. ápr. 10. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ez fontos, mert a barátnők közötti téma életkoronként eltérő
2018. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk
2018. ápr. 11. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az utóbbi.
2018. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!