Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikrofon problémám akadt pcn?

Mikrofon problémám akadt pcn?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan problémába ütköztem, hogy xboxon működik a fülesem, pc-n is azt jelzi, hogy működik közben mégsem hallanak mások. Vettem átalakítót, hogy legyen mikrofonos jackem is. Mi lehet a probléma?

2019. okt. 27. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Típus?
2019. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sima xbox-os füles.

[link]

Ilyen fajta.

2019. okt. 27. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
USB-n ha csatlakoztatod a PC-re, akkor a hangbeállításoknál a rögzítőeszközöknél az alapértelmezett az USB eszközre van állítva?
2019. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jack csatlakozóm van (ugye az alapfüles jack-je de vettem egy jack átalakítót, így van egy zöld és egy rózsaszín, amik a jó helyre dugtam be), nincs USB-m rajta.
2019. okt. 27. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak amit linkeltél az USB-s, azért kérdeztem.

Mert létezik USB-jack átalakító is.

A hangbeállításoknál az alapértelmezett rögzítőeszközöknél a csatlakoztatott eszköz mellett kell lennie egy equalizer sávnak ami ha beszélsz a mikrofonba akkor mozognia kéne.

Ha ez az equalizer mozog beszéd közben és alapértelmezetten van az eszköz akkor nem tudom mi lehet a baj.

Esetleg a kliens programmal lehet valami, DC, ts3 stb.

Gépen tudsz vele hangot felvenni? Windows saját hangrögzítőjével.

2019. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mikrofon tesztelésénél bevillan ha beszélek, de igen keveset. Az eszköz tulajdonságainál felvettem százasra így egy kicsit javult, de szinte semmit sem hallani belőlem. Pedig xboxon tökéletesen működik a mikrofon. :(
2019. okt. 27. 13:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Diktafonnál ha felveszem, az is rettentően halk.
2019. okt. 27. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!