Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gyerekeim PS4 Pro-t szeretné...

A gyerekeim PS4 Pro-t szeretnének karácsonyra?

Figyelt kérdés
Most nézegettem a neten a PS4 Pro-kat. Ha megrendelek egyet karácsonyra, ez már így komplett? Tudják használni, vagy még valami kiegészítő vacakot kell hozzá vennem? Teljesen tudatlan anya vagyok ehhez a témához, kérlek segítsetek.
2019. okt. 29. 13:17
 1/10 anonim válasza:
23%

Játék kell hozzá még, oszt' annyi.


Netre ne engedd kötni, mert ha megszerzik a bankkártyádat véged!

2019. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, akkor már csak játék kell hozzá.

Előző, nem tudom zavar-e hogy 2019-ben vagyunk.

A mai konzoloknak már alap a net, nem is tudod elsőre elindítani ha nem csatlakoztatod netre.

2019. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

attól függ mi van a csomagban, 2 kontrollerest vegyél és akkor bizonyos játékokban tudnak együtt játszani

azért nézd meg mi van a csomagban, max kábelt kell venned a TV-PS közé, de valószínűleg azt is adnak a csomagban


ha jól nevelted őket, akkor nem fogják ellopni a bankkártyádat...az elsőre ne hallgass, ha meg nem bízol bennük, akkor a gép is felesleges pénzkidobás

2019. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

2.-nak.


Csak az első bekapcsoláskor kell a frissítés és 1-2 beállítás miatt.

2019. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2019. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2019. okt. 29. 15:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez jó? [link]
2019. okt. 29. 15:30
 8/10 anonim válasza:
Jó, vedd meg!
2019. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pappgr ***** válasza:

Az jó de ahhoz még nincsen játék, nézz körül, lehet hogy jobban kijösz egy olyan összeállítással amihez tartozik egy játék, és veszel pluszba egy controllert, én tudom megmondani mivel szeretnének játszani de népszerűnek tűnik a Fortnite és a Pókember (amit állíthatok hogy nagyon jó). Esetleg nézz körül más boltokban is.

[link]

[link]

[link]

[link]

ha pesten laksz bemehetsz még a G2 shop-ba az árkádban.

2019. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. nov. 4. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!