Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam karácsonyra egy telefon...

Kaptam karácsonyra egy telefont és a színe nem tetszik?

Figyelt kérdés
Oukitel u7 plus telefon.Arany hátlapja van.Pink színűt szeretnék.Ki tudna segíteni? Vagy va-e valaki akinek esetleg -bontott pink hátlapja van?

2017. dec. 28. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Adtak hozzá plusz hátlapot? Mert ha nem akkor másnak sem. Én ahányszor telefont rendeltem mindig ki kellett választani a színét, és direkt azt küldtek.

Ebay-en, Aliexpresszen tudsz utánarendelni esetleg, bár én 5-6 eladót megnéztem és senkinél nem volt raktáron pink (rose red).


[link]

2017. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ajándékba kaptam és azt hitték, nekem tetszeni fog az arany színű,így direkt ilyent rendeltek nekem.Szép ,de valahogy a pink az szebb.

Nem tudom másnak melyik szín jön be?

Talán nőiesebb azért.

2017. dec. 28. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Swarowski kristályokkal kirakott tokkal, cukiságokkal kicsicsázva szebb? Olyat is lehet kapni. Komolyan, ez a legnagyobb gondod? Irigyellek.
2017. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látod, ezért nem kihisztizni kell egy telefont, hanem megdolgozni érte.
2018. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Magamnak akartam venni ,de megelőztek.Ja és dogozom 32 éve.két felnőtt fiam vette nekem a telót.Mivel tudták mit szeretnék.Olyat kerestek ami jó is és szép is.Csak arany gold színű hátlapot kicsit flancosnak találom.Habár nem volt csak kétféle szín.


[link]

2018. jan. 7. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!