Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért villog minden led a...

Miért villog minden led a laptopon?

Figyelt kérdés
Van egy packard bell márkájú laptopom, már nagyon öreg készülék, és mostanában ha hosszú idő után újra bekapcsolom egy ideig semmi baj vele. Behozza a saját töltő képernyője után a windows 10 betöltése előtt lecsatlakozik a töltőről és minden kis lámpája villogni kezd és onnantól nincs töltésen. Ettől kezdve semmit sem lehet vele csinálni. Fél órát kell ki be kapcsolni és ki be húzogatni a töltőt mire megjavul. Ez elég aggasztó hibajelenség, főleg, hogy nem tudom mi ez. Ha valaki tud megoldást erre, vagy meg tudja esetleg mondani mi lehet ez, akkor kérem ne tartsa magában! A válaszokat előre is köszönöm!

2019. okt. 29. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Akku állapota? Lehet, hogy csak cserélni kell.
2019. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad úgy használni, hogy nincs benne az akku, csak hálózatról? Ez csak ötlet.
2019. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy még nem próbáltam, de ma kiszedtük és vissza raktuk az aksit. Nem tudom hogy vagytok vele, de nekem azt írta ki, hogy a 80% 23 percre elég. Számomra ez nem tűnik reálisnak. Továbbá ugye volt óra állítás viszont ma 20:00 helyett 17:00-t mutatott. Ez nem tudom jelent-e még valamit, de itt is van valami baj.
2019. okt. 29. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Krónikus feledékenység, ki kell cserélni a BIOS elemet. [link]
2019. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!