Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc összerakás milyen setupot...

Pc összerakás milyen setupot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kb 200-230ezret szánnék egy "gamer" számítógépre milyen setupot ajánlanátok ebben az árkategóriában? (Monitor nélkül)

2019. nov. 1. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nagyjából pont ugyan azokat fogják ajánlani, amit tegnap, tegnapelőtt, és a múlt héten is ajánlottak ebben az árfekvésben.

Ha a keresőt sem ismered, akkor neked nem gamer gép kell, hanem egy kis plusz IQ!

2019. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képzeld ismerem a keresőt de attól még nem értek a gépösszerakáshoz és hogy mit mivel lehet összerakni!de köszönöm az értelmes választ!
2019. nov. 1. 15:11
 3/9 Xhepton ***** válasza:

#2:

próbáld meg, amikor még kisebb voltam akkor még nem volt erre lehetőségem, csak akkor amikor 15 éves voltam akkor megerőltettem egy kicsit a szüleimet és megvették nekem a hardvereket amiket kinéztem

-nagyon élveztem mert a könyvecskék amiket adtak a hardverekhez azokban minden apró dolog részletesen le volt írva és képekkel is próbáltak segíteni hogy pontosan mit kell és hova és azóta pontosan megtanultam hogy melyik kábel micsoda és mire való (programozás robotika terén elég jól jött nekem ez az információ)

csak annyit tudok mondani hogy próbáld meg és ha még kép+utasításokkal ill. internetes segítséggel se megy akkor vidd be egy szervízbe és összerakják neked pár ezer forintér

2019. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez látszik is hogy nem értesz semmihez.

Aki a Gyakorikérdéseken rakat magának össze gépeket idegenekkel, és el is hiszi amit mondanak, annál valami nem stimmel.

2019. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki meg gyakori kérdésre jön arcoskodni azt csak sajnálni tudom mert azt jelenti hogy az életben sajnos nem tud érvényesülni és őt is elnyomják , piszkálják és ezért keres az interneten olyan oldalakat ahol betud szólni ismeretlen embereknek ezzel növelve az önbizalmát! :) de kívánom neked, hogy az életben is tudj érvényesülni! Sok szerencsét!
2019. nov. 1. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Az nem arcoskodás, ha valaki megmondja az igazat. Te meg ezt tanuld meg !
2019. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
UEFI
2019. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2019. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Összerakok egyet egy helyről.


AMD RYZEN 5 2600

GAINWARD GeForce GTX 1660 Super 6G GHOST

GIGABYTE B450M DS3H

Crucial 16GB KIT DDR4 3000MHz CL15 Ballistix Sport LT Grey (2*8 kitben vedd)

ADATA XPG SX6000 Lite SSD 256GB

WD Blue 1TB (7200RPM-est válaszd!)

EVGA 550 B3

SilentiumPC Signum SG1


Alza.hu, 235k a végösszeg, ha még belefér.

2019. nov. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!