Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma lesz 3 éve, hogy elkezdtem...

Markolt Patrik kérdése:

Ma lesz 3 éve, hogy elkezdtem spórolni egy gamer gépre és úgy tünik, hogy a mai nappal összegyülik annyi pénz amivel ezt megtudnám valósitani. Tudnátok irni egy erős es jó gépet? Részletesen (Nem arcoskodásból irtam ki ezt sokat dolgoztam érte)? .

Figyelt kérdés

700 ezrem van összegyüjtve ha a mai napot is beleszámitom.

19/F



2018. dec. 24. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miert nem keresek ra a neten?

Amugy meg baromsag ennyit rakolteni...

A felebol is ultrabrutal gepet tudsz osszerakni sot 200.000 bol is mar marha jot.

Penzt mar tudsz keresni es takarekoskodni, ez dicseretes. De az ertekèt mèg nem èrzed szerintem.

2018. dec. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Bármit ami kijön belőle azt 1 év múlva 250et ér
2018. dec. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Minel dragabbat veszel, annal rosszabb az ar/ertek aranya.

300 ezerert egy nagyon jo geped lehet, a maradekbol meg megcsinalod a jogsid, vagy ha mar van akkor egy hasznaltauto.

2018. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

700k-ért totálisan fölösleges gépet venni.

A kérdésedet meg itt tedd fel:

[link]

2018. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Inkább gyűjts hozzá még egy kicsit, és földterületet vegyél...
2019. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!