Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Arról van szó hogy ha pl...

Énvagyok10 kérdése:

Arról van szó hogy ha pl böngészőben görgetek mindig visszaugrik ha lefele görgetek akkor fel ugrik ha pedig felfele akkor meg ritkábban le Nem tudom mi baja lehet? Olvastam arról hogy ilyenkor szét kell szedni de nem nagyon szeretném.

Figyelt kérdés
Egyébként nem egy drága egérről van szó 2000 ft körül volt

#görgő #egér hibák
2019. nov. 3. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez az egérgörgő lesz...

Mondjuk ha szétszeded, akkor sem vagy előbbre vele, ha nem tudod, mit kell vele csinálni. Sajnos a görgők nehezen javítható jószágok. Vannak, akik megpróbálják kicserélni... kiforrasztják a görgőt, beforrasztják az újat, és ha jól cisnálták működik. Nem sokan élnek ezzel a lehetőséggel, egyrészt mert forrasztani kell hozzá, másrészt meg mert a legtöbben egy 1-2 ezer forintos eszközért nem vállalnak be ekkora macerát.

Másik módszer, bár ez nem minidg szokott beválni (tapasztalataim alapján olyan 10-ből 6-szor): szétszedem, és a görgőre spriccelek egy kevés Tuner 600 tisztítósprayt. Alaposan megmozgatom a görgőt, és megismétlem kb. 3-4-szer. Mondjuk ez sem olcsó, de egy flakon jópár hasonló bevetésre elég. ;) [link]

2019. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alain Delon ***** válasza:
Ha új, vidd vissza, ha régi, vegyél újat.
2019. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csinálta.

Vettem helyette másikat, azóta nin probléma

2019. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlbonyolítani. Egy kis WD40 a görgő érintkezőjére csodát művel. A mikrokapcsolókra is jó. Tapasztalatból mondom.
2019. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat azt elfelejtettem írni hogy egy USB egérről van szó nem vezetékes de az előzőnek nem volt ilyen baja pedig az is egy 2000ft volt
2019. nov. 9. 17:15
 6/6 A kérdező kommentje:
erről az egérrők lenne szó [link]
2019. nov. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!