Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (5x-re teszem fel a kérdést....

(5x-re teszem fel a kérdést. ) Mi a probléma a laptop vga-val? (Zöldpacsét is adok)

Figyelt kérdés

Nos letöltöttem mar egy sima AMD Radeon R5 M230 1GB Driver-t amit telepített. Windows 10 Pro reinstallal próbálkoztam. Feltelepült (net nélkül a friss rendszeren) és ugye ott volt h integralt vga az AMD R2 Graphics.


Ott is probaltam, h nagyteljesítményűnek X.exe legyen, akkor is az r2 graphics-ost hasznalta. R5 M230 nem dolgozik semmit, a gép egyes jatekok közben baloldalt nagyon forro, tulforrosodik. Mi a gond? A Windows 10? A driver? (LEGFRISSEBB driverekkel hasznaltam a gépet, az amd oldalról letöltötteket!)


Megjegyzem, hogy van még egy ugyanilyen típus laptopom, ott is fenn all a probléma, holott az potlaptop, szoval nagyon nem hasznalom.



2019. nov. 5. 23:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Driver telepítés közben az aksi bent volt a laptopba. Okozhatott gondot?
2019. nov. 6. 03:40
 2/8 anonim ***** válasza:

most se fogsz választ kapni


rendes megfájdult az agyam mikor olvastam. össze vissza írsz.



Van kép nincs kép?


win 10 automatikusan letölti ami kell, nem tudom mit telepitgetsz

2019. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A win 10 feltelepíti a megfelelő driver-t neked nemigen kel telepítgetned semmit ha két videokártyás a laptopod akkor általában a windows beállítja hogy az erősebb kártyát csak akkor használja amikor szükség van rá. Amúgy a kártya teljesítmény beállításoknál, vagy a biosban találsz még ide vonatkozó beállításokat, az hogy melegszik, vagy forrósodik a kártya teljesen normális mivel egy laptop hűtése eltér egy asztali PC hűtésétől a laptop hűtése jóval korlátozottabb.
2019. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak a Windows 10 rosszakat szedd le. :)
2019. nov. 6. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:

W10-es driver:

[link]


És az, hogy az R5 vga (HD 8500M) nem dolgozik ott is megfigyelhető.

2019. nov. 6. 16:29
 6/8 johny85 ***** válasza:

Másik kártyával is zöld?

Nem a monitor szar v frekvenciát kellene állitani v video k.beállitásokat.

2019. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyártó oldaláról minden driver fönt van? chipset driver? a videó kártya drivert meg próbáld leszedni az AMD Cleanup Utility progival ezt dirkt arra csinálták hogy tökéletesen eltávolítson mindent a meghajtó progiból. Amúgy milyen laptopról is van szó? Típus?
2019. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ASUS X552WE-SX036D
2019. nov. 6. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!