Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet facebookon a...

Hogyan lehet facebookon a "Kedvencek"/"Követések" fület visszahozni? (Lent! )

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve úgy állítottam be a "Kedvencek"és a "Követések" fület a névjegynél, hogy csak én lássam. Azóta sajnos én sem látom ezt a részt a névjegy résznél. Előbb rámentem, mutatja az első 8 követést, de amikor rákattintok az "Összes megjelenítése" részre, akkor egy szürke felület jelenik meg és alatta csak a "Fényképek" részt látom. Nagyon hálás lennék, ha le tudnátok írni, hogy miként állíthatom vissza a fenti felületet úgy, hogy az ismerősök és én is lássam. Ilyen problémával kapcsolatban lehet írni a facebooknak? Ha igen, akkor megköszönném, ha adnátok egy elérhetőséget.

2019. nov. 6. 20:02
 1/3 A kérdező kommentje:
A videók, bejelentkezések, zene, filmek, események, kérdések, vélemények, jegyzetek rész is eltűnt.
2019. nov. 6. 20:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok biztos benne, de ha magad elől tüntetted el akkor ez a módszer neked is jó lehet


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2019. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez lesz az.
2019. nov. 8. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!