Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha karcos egy dvd, akkor azt...

Ha karcos egy dvd, akkor azt már nem lehet megmenteni?

Figyelt kérdés
Képeket írtam ki egy dvd-re, amiket sajnálnék, ha elvesznének. Ma meg akartam nézni a dvd-t, de nem olvassa be, látom, elég karcos (bár nem tudom, hogy a tokban mitől lett az, de mindegy). Kidobhatom, vagy valahogy meg lehet menteni az adatokat róla?
2010. júl. 18. 14:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a képek egy részét beolvasta nagy nehezen, de a többit nem. :(
2010. júl. 18. 14:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átmásolni egy üres DVD-re. Én így csináltam anno. De manapság nagyon vigyázok rájuk. A dvd a legsérülékenyebb.
2010. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy ügyes kis progi pont erre: Roadkil's Unstoppable copier - az addig próbálkozik, amig minden használható adatot összeszed a lemezről! Igaz, ha nagyon rossz, akkor sokáig elmolyol, de általába sikerül neki a karcos lemezt is megmenteni -
2010. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom ezeket is.
2010. júl. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!