Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megmenteni a (D: )...

Hogy lehet megmenteni a (D: ) -n lévő fájlokat, ha nem kapcsol be a laptop?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk hogy neked mi a d?? mert nekem az optikai meghajtó. de lehet bármi más is...
2011. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjuk egy Linux live cd ről, de létezik Windows verzió is. vagy csak csatlakoztatod a vinyót egy működő géphez.
2011. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a linux be szokott jönni ilyenkor
2011. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy a D meghajtón volt egy számomra fontos mappa és azt ill. a tartalmát szeretném megmenteni


és legyetek szívesek kicsit érthetőbben írni, lépésről lépésre, mert annyira h*ly vagyok a számítógépekhez, hogy az már hihetetlen.

2011. júl. 26. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:
de mi a d meghajtód?
2011. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hh mi???


A sajátgépen belül volt a D meghajtóm és azon tároltam mappákat ill. fájlokat és azokat akarom megmenteni.

2011. júl. 27. 00:00
 7/10 Gugu Gabor ***** válasza:

Na kicsit pontosítsuk a dolgokat.

Az hogy nem kapcsol be az azt jelenti hogy se kép se hang?

vagy csak a windows nem indul?

Ha se kép se hang (szal led-ek villognak pld?)akkor a legbiztosabb módszer az az lenne hogy a merevlemez kiszerel a laptopból, azt egy másik géphez csatlakoztatni és a másik gépre átmenteni a dolgokat.. utána ha már biztonságban vannak az adatok el lehet kezdeni gondolkozni mi baja a laptopnak.


Ha egyébként van kép (csak a win nem indul) akkor lehet próbálkozni mindenféle boot CD kel... vagy esetleg a win helyre állításával.


Minden esetre én minden kép az adatmentéssel kezdeném a dolgot.


Szóval ha leírod mi a hiba akkor tudunk szerintem segíteni.

2011. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elindul.Bekapcsolom.

Azt kéri, hogy válasszak milyen módon akarom indítani csökkentett, csökkentett mód hálózattal, csökk. mód parancssorral vagy normál módú.

Csökkentettnél: Elindul Asztal, Tálca, 2 ablak, majd kevesebb mint 1 perc után újraindul és újra felkínálja a választásokat.

Normálnál: Elindul. Majd egy kis kék ablak jelenik meg. És újraindul.

2011. júl. 27. 00:15
 9/10 A kérdező kommentje:
2011. júl. 27. 00:17
 10/10 anonim válasza:
Ez egy kékhalál lenne... szerintem tölts le egy Tiny Core Linuxot és bootoltasd live cd-ről, úgy lebírod menteni..
2014. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!