Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows insiderek, akik fast...

Windows insiderek, akik fast ringben vannak. Mennyire tapasztaltok hibákat és milyen tipusúak legtöbbször?

Figyelt kérdés
Amik zoktak lenni, hogy adatvesztés, kékhalál stb személyesen tapasztaltátok vagy találkoztatok bármilyen nagyobb hibával fast-ringben? hogy emiatt esetleg újrakelljen rakni gépet vagy hasonló?. (csak a fast ring érdekel, mivel én személy szerint slow-ba vagyok, így ezt tudom milyen, csak gondolkozok, hogy átkéne lépni a fast-rignbe)
2019. nov. 13. 20:27
 1/4 MancsWolf ***** válasza:
Majd egy víg évig fast ringben voltam, kb 1 hónapja váltottam Skip Ahead ra. Adatvesztésem, vagy egyéb furcsaságom még nem volt. Teljesen rendeltetésszerűen működik. Kék halál talán 2x, de abban nem lennék biztos hogy az insider build miatt volt.
2019. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont felmerült még 1 kérdés. Mint ugye a kérdésben írtam is frissítettem fast ringre, de verziószámom még mindig 1903, pedig a napokban jelent meg publikusan a 1909. Elvileg nekem előrébb kéne járnom, mint a főverzió, hisz úgymond teszter vagyok..avgy tévedek?? (a buildszám az elvileg stimmel mivel az ms oldala szerint most 18363.476 az aktuális és nekem 19023.1 van)
2019. nov. 15. 13:19
 3/4 MancsWolf ***** válasza:

A főverzió elég ritkán változik. A build a lényeg. Én már a 20H1 nél járok és még mindig ez a főverzió.


[link]

2019. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem csak furcsáltam, hogy a verziószámom kisebb, mint ajelenlegi stabil verzió, még a buildszám nagyobb. Egyébként nekem most tölti a 19025-t
2019. nov. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!