Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv sajnos nem mindig kapcsol...

Üdv sajnos nem mindig kapcsol be a laptopom elég rég volt használva kicsit rossz állapotban van de néha be kapcsol de legtöbbször csak a led világit ki mi lehet a baj? Akksi nélkül is ugyan úgy csak a led világit

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 16:53
 1/6 A kérdező kommentje:
laptop neve asus f5r
2016. júl. 27. 17:27
 2/6 anonim válasza:

Ki van takarítva?

Lehet, hogy egy takarítás kéne neki.

2016. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ki van mikor az alkatrészeket ki vettem és vissza raktam akkor is be kapcsolt nem tudom hogy mi lehet a baj hdd-nélkül sem kapcsolt be
2016. júl. 28. 10:13
 4/6 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy valami a alaplappal van, vagy nem érintkeznek rendesen.
2016. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mi lehet a baj ha külsö monitoral nem ad kepet sajnos laptop monitor el romlot de kulso monitoral miert nem ad kepet ?
2016. júl. 29. 17:35
 6/6 anonim válasza:
Akkor véglis lehet, hogy bekapcsol a laptop csak ugye nem lehet látni a kijelzőén. Ezt egy másik laptop kijelzőével lehetne megnézni, úgy, hogy a rosszat kihúzod az alaplap csatlakozójából, és egy másikat csatlakoztatni. Lehet, hogy a monitort be kellene neki állítani, hogy agyon képet, de ezt a laptop kijelzője nélkül nem lehet, mert ne lehet tudni, hogy a laptop egyáltalán működik-e vagy sem.
2016. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!