Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha PC-t rakatnék össze és...

Ha PC-t rakatnék össze és minden alkatrészt a netről rendelnék, be lehet vinni egy helyi számítógép szaküzletbe, hogy összerakják? (esetleg tudtok ilyet Kisvárda vagy Nyíregyháza környékén? )

Figyelt kérdés

Nem értek különösebben a PC összerakáshoz és mivel nagyobb összegről van szó inkább profikra bíznám a dolgot. Viszont a neten nagyobb a választék a kinézett hardverekre és az áruk is jobb. Szóval ha megrendelném a cuccokat külön-külön bevihetném-e a szaküzletbe összerakatni attól függetlenül, hogy nem ott vettem?


Illetve ha valaki tud Kisvárda vagy Nyíregyháza környékén megbízható üzletet, értékelném az infót :)


Köszi!



2019. nov. 14. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó webshopba ahol széles választék van alkatrészből, össze rakják neked plussz pénzért és egybe kihozzák.
2019. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom - az is a terv egyelőre :) csak ugye még többet tudnék spórolni ha külön rendelném a dolgokat és itt rakatnám össze, plusz biztonságosabbnak érzem a kiszállítását így. De inkább csak érdeklődöm, hátha... Egyébként valószínüleg az lesz amit te is írtál.
2019. nov. 14. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Össze fogják neked rakni de én sose értem meg, hogy miért kell megkockáztatni a garanciát és az alkatrészek kompatibilitását pár ezer forint miatt. Nyilván spórolsz valamennyit, ha innen onnan adócsaló weboldalakról vásárolod össze a gépet csak aztán ne csodálkozz, ha beleszaladsz egy 5 hetes garanciába vagy egy kompatibilitási problémába.. esetleg hozzá nem értés révén.
2019. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az alza.hu, vagy a PCX, Ipon "adócsaló weboldal" lenne.. Előbbin kuponozással nagyon komoly összegeket lehet spórolni, a maradékot meg az utóbbiaknál rendelném meg. A kompatibilitást és megbízhatóságot pedig segítenek ellenőrizni természetesen. (attól, hogy valaki nem ír ide minden részletet nem feltétlenül kéne hülyének nézni.)

És ahogy írtam inkább csak érdeklődtem, mert jobb most legalább megkérdezni mint később megbánni.

2019. nov. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!