Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

Templarhunter95 kérdése:

Hogyan tudom beállítani a felbontást játék közben hogy teljes képernyőn legyen?

Figyelt kérdés

A legutóbbi Win 10 frissítés kicsit bele piszkált a gépembe, aminek köszönhetően agresszívan követeli az 1920x1080-as felbontást.

Egykét játék a gépemen ezt nem tudja úgy produkálni hogy élvezhető legyen. Ha lejebb állítom akkor középen kis ablakfélében, körülötte feketeség jelenik meg.

mit tudok tenni érte, mert már nem tudom az előző verziót vissza telepíteni rá, újra rakni nem szeretném.



2019. nov. 14. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nevetek mikor sokan a Win 10 -et, meg a frissítést okolják az ilyen bagatel hibák miatt. :)
2019. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami hasznosat is tudsz mundani vagy csak látogatóba vagy? :)
2019. nov. 14. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Csak épp benéztem.

Miért kéne bármit is mondanom egy magadfajtának.

Aki olyan élettelen, hogy arra nem képes, hogy beírjon 3 szót a Googleba, (igen, Te vagy az) annak én nem válaszolok.

2019. nov. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én általában utolsó mencsvárként jövök ide amikor már a Googlenél sőt a Microsoft oldalán sem találom a választ. Én kérek elnézést
2019. nov. 15. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!