Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows frissétés közben...

XXLPETER kérdése:

A Windows frissétés közben áramszünet miatt kikapcsolt a gép és most nem indul el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A BIOSt be lehet hozni, de nem bootol. Kiírja hogy frissítések visszavonása... Aztán újraindul és ezt ismételgeti. Mit tegyek?

2019. nov. 15. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

bootolj be egy windows 10 usb kulcsról, majd számítógép javítása.

"Startup repair" vagy visszaállítod a géped egy korábbi mentésre ha visszaállítási pontot beállítottad korábban.

Ha nem sikerülne: itt ugyancsak van lehetőség cmd parancssor megnyitására és a következőket kell beírkálni:

Bootrec /fixmbr

Boootrec /fixboot

bcdedit /export c:\bcdbackup

attrib c:\boot\bcd -h -r -s

ren c:\boot cd bcd.old

bootrec /rebuildbcd


HA most se jó, akkor van a usb kulcs bebootolás után egy lehetőség Reset this pc néven: Minden telepített alkalmazást töröl a gépről valamint minden beállítást, KIVÉVE A FÁJLJAIDAT!!

2019. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy szívás, nekem is volt már ilyen. Én csak úgy tudtam megoldani, hogy másik géppel töltöttem le netről Windows-telepítőt, kiírtam USB-re, és azzal újraraktam az egész rendszert.
2019. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Honnan lehet ilyen USB kulcsot szerezni?
2019. nov. 15. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél UPS-t. Legalább olyat, ami kibír 15 percet. Ennyi idő alatt egy be nem jelentett áramszünet általában megszűnik. Ennek alapnak kéne lenni minden PC mellé mégis szinte mindenki elspórolja.
2019. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

usb kulcs = pendrive

legalább egy 8 gigás-ra szükséged lesz szinte bárhol lehet már kapni.


[link]


[link]

ezt letöltöd és követed az utasításokat úgy h már megvan a pendrive-od arra letölti neked majd erről kell bebootolni a bios-ban boot sorrend úgy legyen h első a pendrive, elmented majd újraindul a gép és onnan számítógép javítása arra kell menni.


Esetleg ha van dvd íród olvasód arra is ki lehet írni ugyanígy.


Itt le is írja h van ez: [link]

2019. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!