Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik videókártya lenne a...

Melyik videókártya lenne a legjobb választás egy Intel Pentium 4-es géphez?

Figyelt kérdés

Processzor 3GHZ CPU (2CPUs)

Jelenleg 1 GB RAM de szeretnék venni többet később


Játszásra


2010. júl. 18. 20:19
 1/4 Diablo3 ***** válasza:
Játékra szerintem ATI Radeon kéne, valamelyik HD kártya. Nekem hd4850-em van, és nagyon bevált. Mondjuk szerintem az már mindegy, hogy Vapor-X-et veszel-e, az csak a hűtés szemponjából más. 22-25 ezer körül már elég pöpec kártyákat lehet kapni.
2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előttem íróra azt a videókártyát 2 okból kifolyólag nem tudod/nem érdemes megvenni


1. az említett kártya pci-e-es csatlakozóval szerelt a te alaplapod ilyet nem tud fogadni (gondolom én)


2. Ha valami csoda folytán mégis akkor akkora processzor limitbe futsz amit még világ nem látott.


Én egy Sapphire Radeon HD3850 512MB AGP

2010. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Most látom hogy a procid két magos...de akkor meg nem lehet p4. Meg amúgy is felejtsük már el ezt a p4-ezést a p4 nem árul el semmit a gépedről. Milyen alaplapod van?
2010. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ati 4650
2010. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!