Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya választás: HD...

Videokártya választás: HD 5670 v HD 4770 Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Közeljövőben a GeForce 7600 GT videókártyámat szeretném lecseréli. Csakis Ati-k érdekelnek. Megnéztem a kínálatot és kb erre a kettőre futja. Szerintetek melyik legyen? Vagy esetleg hasonló árban milyen Ati-t tudnék venni ami jobb ezeknél?


[link]

[link]


2010. nov. 19. 20:31
 1/5 Edus:) ***** válasza:

tesztekben 10-15el több fps-e van a 4770! igaz hogy régebbi.. sokkal! de erősebb, vagy is én úgy látom:)

nem ismerem a kártyát szóval nemtudom! 5670-et ismerem és elég gyenge..

2010. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ismered az 5670et és gyenge akkor ez sztem nem kérdés... amúgy 4770 2szer olyan erős szal azt vedd.Ne foglalkozz vele hogy 5670 viszi a dx11et mert aztis nagyon szarul viszi a mostani játékok közül meg kb 2-3 kiemelkedő dx11es játék van..
2010. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most látom hogy tényleg szarabb...


De itt van még ez is: HD 5750

Ez már odaroppint mind2nek és ugyan az az ára. Mi a hátulütője?


[link]

2010. nov. 20. 01:28
 4/5 Edus:) ***** válasza:

én 5770 vapor x-et vettem most és hétfőn jön meg! saját tapasztalatot nemtudok mondani! de tesztek alapján elég erős! a sima 5770 sem gyenge de vapor x az játékra lett kifejlesztve:) és elég gyors! 39ezer Ft-ért vettem ipon-ról!

www.prohardver.hu

ha valami kérdésed van megkeresed a fórumok közül a neked valót és felteszed! 10perc múlva válaszolnak rá.

2010. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen. Nekem ennyi pénzem nincs, de a prohardware-re írok majd.
2010. nov. 20. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!