Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vezeték...

Melyik a legjobb vezeték nélküli gamer egér?

Figyelt kérdés

Páromnak szeretnék venni vezeték nélküli gamer egeret, amire nagyjából 15.000 Ft-ot szánnék rá.

Már utána néztem, hogy 2019-ben mik voltak a legjobbak, de a Logitech G Pro Wireless picit drágább kategória.


Mivel ez a világ egy minimálisan sem vonz, ezért szeretnék segítséget kérni, hogy melyik lenne a legoptimálisabb választás, melyik a legmegbízhatóbb márka stb.


Köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 21. 12:19
 1/2 anonim válasza:
Ha online fps játékokhoz kell egér akkor ebben az árban jó vezetékes egereket találni már.Mivel online fps-hez nem igazán jó a vezetéknélküli a válaszidő miat vagyis vannak jók de azok inkább 50e környékén ami van azon a szinten mint egy vezetékes 15e egér.Ha viszont sima játékokhoz kell akkor kb mind1 csak az aksi minél nagyobb legyen hogy sokáig bírja egy feltöltéssel. Én személyszerint egy Razer Atheris vagy Logitech g305 választanék.Ami kicsit drágáb az a razer mamba.a Gpro meg 44e az nem 15.nagyon nem mind1 mennyi fér bele.
2019. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, végül sok mérlegelés után én is a Logitech G305-öt választottam, reméljük neki is meg fog felelni.

Köszönöm a segítséget! :)

2019. nov. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!