Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopom nem töltődik. Mit...

Laptopom nem töltődik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

"csatlakoztatva, nem töltődik"

mit csináljak? :S gyors válaszokat várok, mert mindjárt lemerül. :S az akksit kivettem: "nem észlelhető telep"

HP Pavilion Dv6


2010. júl. 18. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Bex@rt az akksi! Mint nálam. Ha majd teljesen lemerült, akkor dugd rá újra, és akkor (talán) töltődni fog. Nem írtad, milyen típus, mikori gyártású, így elég nehéz kisakkozni. Az enyémhez is 25 rugó lenne egy akksi, így hálózatról üzemel. Ez van sajnos. Annyit mindig töltődik az akku, hogy kibírja, amíg egyik helyről a másikra áttelepítem.
2010. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2009-es HP Pavilion Dv6, decemberben kaptam meg. még van rá garancia. az unoktatesómnak is ugyanilyen van (egyszerre kaptuk) és annak is tönkrement a töltője. 2hónap alatt javították meg Franciaországban :S inkább veszek egy újjat, ha nem javul.

Várom még a válaszodat :)

2010. júl. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!