Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Töltőn van a laptopom, de azt...

Töltőn van a laptopom, de azt írja ki, hogy csatlakoztatva, nem töltődik. Igaz, nem is merül, de az akku 3%-on áll. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
win7em van, a jobb alsó sarokban lévő kis ikon fölé viszem a kurzort, akkor kapom ezt az üzenetet.
2011. máj. 28. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálta már kikapcsolt állapotban tölteni az aksit? Mert ha úgy se megy, akkor előfordulhat, hogy valami meghibásodott.
2011. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap kikapcsoltam és egész éjjel töltöttem, de ugyanúgy 3%on maradt, mikor bekapcsoltam
2011. máj. 28. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mivel a gép megy, ezért a tápegységgel nem lehet gond. Akkor két dolog lehetséges: szoftverhiba miatt rosszul jelenti meg a töltöttséget vagy pedig az aksi tönkrement. Bár ezek közül inkább az utóbbi. Sajnos az aksik néha egy pillanat alatt teljesen tönkre tudnak menni. Mennyi idős az aksi illetve milyen típusú a laptop?

2011. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Másfél éves acer laptop
2011. máj. 28. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Acer laptopomban az eredeti gyári aksi kb 1 évig bírta, aztán tönkrement. Szerintem az lesz a hibás. Esetleg beviheted szervizbe, ott megtudják mondani pontosan, és ki tudják mérni az aksit, de szerintem készülj arra, hogy új aksi kell a gépbe.
2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérnék kölcsön 5 percre egy ugyanilyen akkut,rádugnám a gépemre,és rögtön kiderülne a bibi.
2011. máj. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pompidu válasza:

Lehet hogy me tört a kábel a tőltön és a gépet el látja árammal de az akksit nem. Mivel a töltő kábel 3 eres:

1.föld

2.laptop áram

3.meg az aksié mert ugye a litium akksikat nem lehet csupán úgy tölteni hogy rádugod a feszültséget ezért egy bizonyos frekvencia kell nekik és valószínű hogy a kábel a ludas.

Nekem most lett új akksim és nem töltötte megnéztem a kábelt meg csináltam és megy.

2012. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!