Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Torrentről letöltöttem a win...

Klaszlo62 kérdése:

Torrentről letöltöttem a win 7 föltelepitettem de nem kért széria számot. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A készítő integrált bele egy aktivátort, ha te be szerettél volna írni egy sorozatszámot, akkor olyat töltsél le, amiben nincs ilyen, olvasd el az nfo fájlt, mert mindig benne szoktal lenni ezek a tudnivalók.

A Kori félében nincs ilyen.

2019. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az első írja. Vagy még az is meglehet, hogy csak a telepítésnél nem kért számot. Láttam már olyat ami nem kért, de utána a saját gép, jobb klikk és tulajdonságok résznél már írja hogy nincs aktiválva. Ott meg tudod adni a kulcsot, persze csak ha van :D
2019. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az is lehet, hogy előre aktivált W7-et telepitettél fel. Én már telepitettem már fel ilyet és automatikusan aktiválta magát. Elküldhetem, ha kéred.
2019. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy olyan telepítő volt, amibe beletettek egy aktivátort vagy csak kikapcsolták benne a telepítéskori aktiválás menüt. A Win7 egy hónapig bármilyen aktiválás nélkül működik.

Ha laptopot telepítettél, az is lehet, hogy a gyártó tett a gépbe kulcsot win7-hez és ezt automatikusan beaktiválta telepítés közben.

2019. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kyflie válasza:
57%
Töröld le és telepíts Linuxot helyette, kevesebb mint két hónap múlva megszűnik hozzá a támogatás, nem lesznek frissítések, mindenféle vírust el fogsz kapni, akkor is, ha vírusirtót használsz. A linux amúgy is ingyenes, meg jobb is, mint bármelyik Windows, régi cuccon is marha gyors.
2019. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak érdekességként:

A DELL számítógépekhez adott Win7 - látszólag sorszám nélküli - telepítő lemez tetszőleges másik DELL gyártmányú üres számítógépre is jogképes Win7-est telepít.

Más gyártmányú géphez szükséges a telepítő kód.

Sajnos a Win7 kimúlóban.

2019. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd fogja kerni hogy aktivald.

Ugyanarrol a torrentrol tolsd le a win 7 loader-t is ;)

Azzal konnyen lehet aktivalni ;)

2019. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A linux egy retek
2020. jan. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!