Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus Tuf Gaming FX504 széria,...

Riner kérdése:

Asus Tuf Gaming FX504 széria, XCOM 2, skyrim, far cry 3, europa universalis IV alacsony fps, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a laptop adatai:

- geforce gtx 1050, a legfrissebb illesztőprogrammal

(411.63)

- Intel Core I7 - 8750H 2.20 Ghz

- 16 GB RAM

- Windows 10 64bit

- 7200 rpm

Napok óta kutatok válaszokért, de nem találtam semmi hasznos infot ami segitene. Kérlek segítsetek



2018. szept. 28. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló!


Próbáld meg nem a leges legmagasabb grafikára tenni a játékokat (ha azon vannak) mert az élsimítás ultra és hasonló beállítások mellett csökken az FPS szám.

2018. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, természetesen ez volt nekem is az első gondolatom, de úgy néz ki a játéknak teljesen mindegy milyen beállításokat használok

És az alacsony fps sajnos nem 20-30, hanem 1,2-1,5 :(

2018. okt. 2. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltőről játszod vagy anélkül, mert ha akksiról megy kevesebb teljesítményt ad le a gép, hogy spóroljon az árammal.
2018. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

töltőről, de nem látszott gyorsabbnak, mint töltő nélkül

- átállítottam az NVIDIA vezérlőpulton, hogy a

nagyteljesítményű NVIDIA kártyát használja minden

program esetén

- beállítottam azt is msconfigon keresztül, hogy minden

magot kihasználjon, és habár a processzor 100%-on

pörög, nem használja valószínűleg a turbo boostot,

mivel 4,1 Ghz helyett 2,2 Ghz- en fut a gép

nagyon valószínű, hogy kénytelen leszek szervízbe adni a laptopot, ami kemény két hete van nálam :(

2018. okt. 3. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!