Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Össze tudom kötni a laptopot...

Össze tudom kötni a laptopot a tv-vel? (info lent)

Figyelt kérdés
Igazából az lenne a célom, hogy a HD tv-men tudjak HD minőségben filmet nézni. Sajnos nincsenek meg azok a cuccaim amivel a HD-filmet kitudnám írni, majd megnézni. Ezért arra gondoltam, hogy a laptopot összekötöm a tv-vel és azon keresztül nézem a filmet. Ez megoldható? Ha igen akkor hogyan, és mi kell hozzá? Előre is köszönöm a segítséget!
2010. júl. 19. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mihelyst megmondod, hogy a laptopnak és a tv-nek milyen csatlakozói vannak, akkor segítünk. Már bocsi, de a nyavajának sincsen kedve találgatni...
2010. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindkettőn van USB, HDMI, A tv-n vannak még más fajták de azokat nem ismerem :S
2010. júl. 19. 15:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben csak egy HDMI kábel kell neked, semmi más.
2010. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És akkor ha a gépen elindítom a filmet valami HD lejátszóval akkor automatikusan a tv-n fog megjelenni? Vagy valamit még be kell állítani?
2010. júl. 19. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja-ja...a HDMI kell neked. A beállításokat nézd meg a VGA drivered menüjében.
2010. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! :)


"A beállításokat nézd meg a VGA drivered menüjében"

És itt mit kell nézni? (egyáltalán nem értek hozzá sajnos)

2010. júl. 19. 16:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Oprendszer milyen? Általában ha Win, akkor asztalon jobbklikk, és Beállítások, vagy Testreszabás, vagy ilyen, és abban vannak a kijelző beállításai is. Felbontás, egyebek. Ott van egy olyan, hogy 1 és 2 kijelző, vagy Tv-mód beállítsai, nem tudom fejből mert driverenként változik. Ott keresgélj.
2010. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Win7-em van. Találtam egy olyat, hogy kapcsolódás kivetítőhöz. Lehetséges, hogy az lesz az? (nincs még HDMI kábelem így nem tudom kipróbálni)
2010. júl. 19. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult - Megjelenés és személyes beállítások - Képernyő - Képernyő felbontás. Ott aztán találsz olyat, hogy Észlelés, Azonosítás satöbbi. Ha majd megvan a kábel, és össze is kötötted, akkor itt tudod hozzáadni majd az új képernyőt.
2010. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Még annyit kérdeznék, hogy mindegy milyen kábelt veszek? Mert pl láttam 700ft-ért is meg 3000ft-ért is. (a drágább aranyozott volt) Nekem ahhoz, hogy itthon max hetente egyszer használom elég az olcsóbb vagy érdemes befektetni a drágábbra?
2010. júl. 19. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!