Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pc-t és laptopot össze lehet...

Pc-t és laptopot össze lehet kötni adatátvitel céljából?

Figyelt kérdés
A laptopot egy "külső HDD"-ként használnám,össze lehet e kötni a pc-el,és hogyan? Milyen kábel kell hozzá?
2011. máj. 30. 12:34
 1/4 legendavagyok01 ***** válasza:
2011. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! de...

Én nem erre gondoltam. Nem hálózatot szeretnék létrehozni a két gép között,hanem csak egy kábellel adatokat átrakni egyik gépről a másikra. Mint pl ha egy telefont,vagy egy pendrivet rákötök USB-n a gépre,és adatcsere történik. Így lehetséges e a kapcsolat két gép között?

Bocs ha hülyeséget kérdezek!

2011. máj. 30. 13:56
 3/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Lehet speciális usb-vel, firewire kábellel, vagy vezeték nélkül is akár, de ez akkor is egy egyszerű hálózatot igényel, beállításokkal, ami le van írva.

Ha ezt valaki el akarja kerülni, akkor pendrive, külső merevlemez, memóriakártya a megoldás adatok átviteléhez.

2011. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pendriven szoktam adatot cserélni a két gép között,ez ugye a legegyszerűbb(legalábbis nekem). Megpróbálom az álltalad javasolt megoldást.

Köszi a választ!

2011. máj. 30. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!