Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jelenik meg a...

Miért nem jelenik meg a kurzorom Win 7 telepítéskor?

Figyelt kérdés

Annyi a probléma, hogy win 7-et szeretnék felrakni a gépre win 10 helyett mivel az utóbbi egyáltalán nem jön be.

Hallottam róla, hogy a win 7 nem támogatja az usb 3.0-át viszont nem gondolkodtam előre. Nos, a telepítő usbről elindul viszont se az egér se a billentyűzetem nem reagál semmire illetve mint mondottam kurzorom sincs. Próbáltam bedugni mindkettőt egy usb 2.0-ás portba de így sem jó. Biosban nézegettem hogy ezt külön kell e állítani de nem jutottam sokra. Próbáltam egy régi egérrel ami usb 2.0-ás de azzal sem....az usbre felkerültek az usb 3.0 driverek is mivel azt olvastam hogy ezzel kiküszöbölhető a dolog, de sajnos úgy tűnik nem...valakinek valami tippje?


ASRock b450m-hdv r4.0 p1.40 az alaplapom és bios verzióm ha esetleg biosban ehhez kellene turkálni.


Köszi előre is.



2019. dec. 8. 13:12
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

A kézikönyv nem ír semmit, hogy Windows 7 telepítéséhez különleges beállítások kellenének.


A honlap azt írja, hogy a Matisse, Picasso és a Raven Ridge kódnevű processzorok már csak Windows 10 alatt működnek megfelelően. Ebbe ugye beletartozok az összes 3. generációs és számos második generációs Ryzen is.


De ha neked nem ilyen van, esetleg még megpróbálhatsz olyat, hogy olyan Windows 7 telepítőt használsz, amibe bele vannak integrálva a frissítések is.

Pl. az alábbi linken letölthetsz ilyeneket:

[link]


Bár én a te helyedben egy ilyen friss platform esetében tuti nem küszködnék már Windows 7 -el.

2019. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
R5 2600 van benne, ami Pinnacle ridge. Köszi a linket meglesem gyorsan.
2019. dec. 8. 13:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg is néztem az oldalt meg is van a számomra kellő win 7. Annyi így utólag a kérdésem, hogy mivel nem vagy VIP tag ezért csak 2 gigás darabokban tölthetőek a fájlok. Na most van .part1 .part2 .part3...ezeket össze kell másolgatnom egy mappában kicsomagolás után vagy hogy? Sorry nem volt még dolgom darabokban lévő fájlokkal.
2019. dec. 8. 14:00
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
Hát lehet tévedek, de ez egy WinRAR -al tömörített több kötetes archívum. Töltsd le mindet ugyan abba a mappába, utána a part1 -ra duplán kattintva kicsomagolható, ha előtte feltelepítetted a WinRAR -t.
2019. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egy winXP -vel. Hátha az felmegy. Mindkettő ugyanúgy nem támogatott, egyre megy.. ;)
2019. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Windows 7 még januárban támogatva less, bár nem mintha már évek óta nem lenne egy stabil és megbízható rendszer ellentétben a windows 10-el, de egyre megy. ;)
2019. dec. 9. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem jelenik meg a kurzorom"


Ezt konkrétan hogy érted?


DOS telepítéskor még láttam ilyet, de w7 nél..?

2019. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!