Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 1607-ről frissítés...

Windows 10 1607-ről frissítés telepítéskor mindig leáll 33%-nál, valaki akinek hasonló problémája volt, hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

folyamatosan tölti le az újabb verziót, a havi adatkeretemet teljesen kimeríti, és 33%-nál leállt frissítés, kikapcsolás/visszaállás előző verzióra, majd újra kezdődik elölről naponta többször.

Annyi mindent próbáltam amit interneten találtam, minden periféria lecsatolva, antivírus programok eltávolítva teljesen, sehogy sem jut túl a 33%-on.



2018. jan. 20. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legelső creators update nem települt soha, hanem a kettővel utána lévő oldotta meg, az egyszer csak feltelepült. 1709


update assistant sem segít?

[link]

2018. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor totál felesleges erőlködni vele. Havernál vagy valahol, ahol van korlátlan net, le kell tölteni egy friss lemezképet és teljesen újrahúzni az operációs rendszert.
2018. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ha adatkeretes a kapcsolatod, állítsd be forgalmi díjasnak a rendszerben, akkor kevesebbet használja. [link]
2018. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!