Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Defro SP 3 kazán...

Van egy Defro SP 3 kazán vezérlő központ, ami lehetővé teszi, hogy internetről vezéreljük a kazán funkcióit. A vezérlő panelen van egy RS nevű csatlakozó amibe valószínűleg ahogy utánanéztem, kell egy rj 12-es csatlakozó! Szerintetek? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Itthon találtam egy ilyen kábelt, viszont nem tudom, hogy kárt okozhatok e a panelban, ha rádugom az egységre a router rj45 ös csatlakozóját?



Itt egy link arról a modulról amit hivatalosan meg kellene venni hozzá. Elég borsos ára van 30 000 Ft.

[link]


Okozhatok e kárt?

A panelba be kell írni az ip cmet vagy dinamikusan kap, nem látom értelmét a 30 k-s panelnek.



#RJ 45 #Defro kazán #Rj 12
2015. ápr. 18. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég zavaros de nem baj.Az rj 12 az telefon csati az rj45 meg internet azaz lan csatlakozó.Mivel a lan csati szélesebb ezáltal vagy kiesik belőle az rj12 vagy az rj12 alzatba nem fér bele az rj45.

Ez az okfejtés mind értelmetlen mert nem a telefon és nem az internet/router fogja vezérelni a kazánt hanem egy PC amin van megfelelő progi.Ehhez kell az általad linkkelt kütyü amely fordít a PC és a kazán közt mert sajnos nem egy nyelvet beszélnek még ha mind a kettő Lengyel gyártmány.

Magyarán ne dugdoss semmit sehová mert elszállhat a géped is meg a kazánod is.Nem hiszem hogy létszükséglet az internetes vezérlés.

2015. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!