Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok, hogy egy...

Kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen laptop menyibe kerülne ha magam raknám össze (egy rendes asztali gépbe)? Mivel szerintem bőven lehetne rajta ezzel spórolni!

Figyelt kérdés
ipon.hu/shop/termek/asus-rog-zephyrus-m-gu502gv-az037-fekete/1786639? fbclid=IwAR1URR1GlCJuWeUcrpx0q2_6yHxQKxnZsElPEk6aFCVUf8XWHGiT9Md27IA

2019. dec. 11. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza? Ott a specifikáció, mibe tart összeszedni a hardvereket?
2019. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shaddark ***** válasza:

Persze hogy lehet, ez eddig sem volt titok :D

A laptopok azért drágák mert kisebb méretben, zsúfoltan kell megoldani ugyanazt a teljesítményt.

A lényegük a hordozhatóság, ha valakinek erre nincs igénye nyilván összerak egy asztali gépet fele annyiért.

Akinek meg feltétlen szükséges - kollégista, utazik napi szinten, üzletkötő, kamionos, ügyvéd ... ... ... az pedig ha játszani is szeretne vele akkor nagyon mélyen belenyúl a zsebébe :)

2019. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!