Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 14 éves lánynak milyen laptopo...

14 éves lánynak milyen laptopot érdemes venni? (Asztali gép van), a suliban is használná. Választ köszönöm.

Figyelt kérdés
laptop

2019. jan. 28. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Feketét.
2019. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire használná, mennyi a keret?
2019. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
14 évesen nincs szükség az iskolába laptopra... Legfeljebb ha kolis akkor elképzelhető hogy érdemes venni de kifejezetten akkor sincs rá szüksége mert iskolába nem igen használhatja órákon (nem hogy laptopot, még telefont se)...
2019. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:
100%
Neki magának nincs elképzelése arról, milyet szeretne? Középiskolában többet számíthat a színe, vagy hogy a barátnőinek milyen van, mint a gép képességei -- egyébként az ottani feladatokra alighanem bármilyen gép megteszi, amelyikre rábök egy katalógusban. A minőségen akkor érdemes gondolkodni, ha komolyabb terhelést jelentő saját szándékai is vannak vele, pl. játék, videózás, modellezés/animáció.
2019. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszönöm. Asztali gépen nem volt Power pont, ezért én saját laptopomat adta neki, hogy a sulis előadást elkészítse. Nagyon megtetszett neki. Ez idáig csak a színt tudom, lányos legyen. :) Ár kb 150e. Játékra nem nagyon lenne használva, mert arra ott van az asztali. Szülinapja mindjárt itt van, és ez lenne a meglepi. Tudom, hogy suliban nem lehet használni, de nem annyira kötött, ha valamit szeretne a gépen csinálni. Előadás készítése nagyon tetszik.
2019. jan. 28. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Szóval! Sajnos rózsaszín és hasonló színekben nem tudok segíteni!

Alap specifikációkat tudok ajánlani aminek segítségével sokkal könnyebb lesz meg találni a tökéletes laptopot!

-Dell, Asus, Acer legyen a márka

-Lehetőleg SSD legyen benne hiszen sokkal gyorsabb (a bootolástól kezdve a használaton át a neten való böngészésig) mint egy nagy kapacitású HDD!

-Lehetőleg a Processzor egy Intel azon belül egy i3-mas vagy egy 8.generációs Pentium legyen benne, fontos hogy minimum 8 magos legyen és legalább 1,4 ghz kapacitású...

-Videókártyából elég az Integrált nincs szükség a Dedikált-ra hiszen nem játszik rajta


Remélem tudtam segíteni!

2019. jan. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6, ennyi ökörséget magadtól szedtél össze? 8 mag, persze, 150-ért :D Az Asus, mint ajánlott gyártó? A 150-es kategóriában ők gyártják a leggagyibb gépeket.


Kérdező: 150-ért HP 250 G6-ot vegyél vagy Dell Vostro 3568-at. Fullhd kijelző legyen benne. SSd-t olcsóbb utólag venni bele. Ha kicsit feljebb tudsz menni árban, akkor 170 körül lehet már kapni Acer Aspire 5-öt IPS kijelzővel.

2019. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok!

Pont egy HP 256 G6 szívtam be tavaj! Nekem egy Asus Vivobook 5 van, igaz hogy 200 felett van az ára de egy olyan laptop amiből azt következtettem le hogy az Asus egy kiemelkedően jó laptop márka.

2019. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*HP 250 G6 (elírtam)
2019. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!