Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már órák óta...

Mit tegyek, ha már órák óta frissít a gépem?

Figyelt kérdés

Windows 7.

Reggel bekapcsoltam, elindult a frissítések telepítése. Majd 100%-on állt órákig a frissítés konfigurálása. Jobb ötlet híján leállítottam, majd újraindítottam. Azóta azt írja ki, hogy windows frissítések konfigurálása 35% kész. Ilyenkor mi a teendő? Várjak még, vagy tudok vele csinálni valamit?



2019. dec. 15. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a HDD LED villog, várj. Az újraindítással csak galibát okoztál neki. Ha nem villog, CPU nem is melegszik, egyértelműen nem csinál semmit, akkor indítsd újra megint. A második újraindítást követően vissza fogja vonni a frissítéseket, ez is idő persze, amit ki kell várni.
2019. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Sok mindent nem tudsz csinálni, vársz. Esetleg ha órákon át sem csinál semmit, újraindítod, hátha... bár azzal is ki lehet nyírni a rendszert.


OFF: ezért utálom a Windows 10-et. A frissítések több kárt okoznak, mint hasznot. Több olyan gépet láttam már, ami a "frissítés" miatt kényszerült újratelepítésre, mint amit valami be nem foltozott biztonsági résen keresztül tönkretettek/feltörtek. Ja, és igen, láttam már becsületesen frissített Win10-re, szuperjó Defenderrel zsarolóvírust települni.

Talán rendesen meg kellett volna írniuk a rendszert, nem pedig félkészen kiadni, és naponta foltozgatni.

Na, ezért használok Linuxot.

2019. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Várj. Mást nem tudsz csinálni.
2019. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A led villog. De még azóta is 35%-on van.

Szóval akkor nincs mit tenni, csak várni, hátha magától rendbe jön. Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 15. 11:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Elmész mondjuk ebédelni amíg a gép dolgozik, vagy felásod a kertet, esetleg csinálsz egy gyereket, vagy felporszívózol unalmadban. Szabadon választható.. ;)
2019. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: a 35% közben nem változott, viszont most kiírta helyette, hogy karbantartás. Ilyennel még nem találkoztam, úgyhogy remélem jót jelent, és sikerül megoldania
2019. dec. 15. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Windows Update letiltása a bombabiztos megoldás
2019. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad kikapcsolni, akkor lehet újratelepítheted. A win10 nagyon lassan frissít.
2019. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs Win7...nem vettem észre. Szintén várjál.
2019. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg visszaállitani egy korábbi állapotba (inditáskor F8->Rendszer javítás->Rendszer-visszaállítás->kiválasztasz egy visszaállítási pontot->visszaállít - Ha van rendszervisszaállitási pont).


Ha nincs, akkor bootolj be egy live rendszerről és töröld a frissitéseket (keress rá: [link] )

Talán ez : [link]


Aztán ha törölted a frisstéseket, frissitések kikapcsolása a services.msc-ben is : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1.. , majd időnként (hetente) manuális frisstések letöltése és telepitése : [link] leirás hozzá : [link]


Sok sikert. Üdv.

2019. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!