Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná nekem h...

Valaki elmagyarázná nekem h hogyan kell otthoni wifi hálózatot csinálni?

Figyelt kérdés
a netet akarom elosztani wifin: pls írjátok le h hogy kell ad-hoc hálózatot csinálni, meg h mit kell még ahoz csinálni h működjön a dolog. meg egyáltalán azt h xp és win7 között lehet-e wifi hálózatot létrehozni. én már télleg nemtok mit csinálni... légyszives segítsetek:)
2010. júl. 20. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy vonalakban ,vegyél egy wifis routert és dugd be a 220-ba,és kész a hálózat ,a számítógépek már látják a routert és élő,működő képes a kapcsolat köztük. Innentől már csak a gépek és a router beállítása van vissza,igaz egy kezdőnek az is néha nagyon bonyolult tud lenni.
2010. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudod az van h usb-s wifim van (mindenki azt mondja h nem lehet megcsinálni, de meg lehet unokaöcsémnek vmi szakértő csávó megcsinálta) és ezzel kéne vmi ad-hoc hálózattal
2010. júl. 20. 11:51
 3/4 MicroNet ***** válasza:
Ad-hoc hálózathoz nem kell router. Win7-el belépsz a hálózati és megosztási központba, bal oldalt adapterbeállítások. Kijelölöd egyszerre azt a 2 kártyát amit használsz. Gondolom a net kábelen jön a gépbe és azt akarod továbbítani wifi-n. Akkor kiválasztod Local Area Connection-t ez az ethernet hálókártya, utána control bill-t nyomva tartva kiválasztod a wifi vezérlőt is, ezután jobb gomb és hídkapcsolatok. Ha minden ok, akkor összekapcsolja a 2 kártyát és a kábeles netet wifin továbbítani fogja.
2010. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hallod:D:D nemtom ki vagy de sztem Jézus:D:D


köszz szépen a segítséget:D:D(Y)

2010. júl. 20. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!