Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehetne megoldani?...

Ezt hogy lehetne megoldani? Milyen (hang, fény) jelzés kéne?

Figyelt kérdés

Az lenne a nagy kérdés, hogy öcsm mindíg számitógép előtt ül, és játszik, közben beszélget a partnerével (játszótársával) fejhallgatón keresztül. Anyukám, és én is folyton szólnánk hozzá, de egyszerűen nem hallja meg, ha bárki is szól hozzá!

Hogy lehetne megoldani, hogy meghallja ha szólnak hozzá?

Esetleg valami fényjelzéssel, hangjelzéssel? Esetleg valami távirányítós lámpával, hogy mikor szólunk, akkor benyomjuk a gombot, és felvillan egy fény, erre már csak odafigyelne?!! Vagy egy csengővel, vagy mi lenne a jó?



2019. dec. 22. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hallja mert szarik rátok nagyívben.

Fülesen keresztül lehet hallani.


Egy k....vanagy tasli a tarkójára, aztán odafigyel. Nehogymár NASA technológiát kelljen kifejleszteni, hogy felnézzen... ne a kisgyerek vigye a puskwt.

2019. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is jó amúgy ha kikapcsolod a routert. 😃
2019. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Osszátok el a mikrofont, akkor ti is bele tudtok szólni, ő pedig meghallja.

Vagy egy másik bemenetre tegyetek egy másik mikrofont.

2019. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teniszlabda... :)

[link]

2019. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a gyerek is olyan mint a főnököm. Egy ipari fülvédőben dolgozik nyitott irodaajtónál.


Ha szólsz hozzá le se szar. Ha kiabálsz neki nem hallja. Ha dörömbölsz azt sem...


Bezzeg ha 20 méterrel a sarokban ellő valaki valami pletykát vagy viccet, azt kihallja a denevérhallásával is a fülvédőn át 😃😃 és egyből jön "mi van? Mi történt? Min nevettek?" 😃

2019. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e gyereknevelés kategória, de ezt ott kellene feltenni. Ez az ő érdeke is.
2019. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Én egy WIfis jelzőlámpára gondoltam! :)
2019. dec. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!