Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha barátom csinál egy oldalt...

Ha barátom csinál egy oldalt facen, én tudok értesítést küldeni az én ismerőseimnek, hogy tetszikeljék az oldalt?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

2019. dec. 24. 11:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak tudni akarom:)
2019. dec. 24. 12:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem "AKAROD" hanem "szeretnéd"...

Igen tudsz, úgy hívják hogy *megosztás*. De az tuti hogy igen gyorsan törölnélek az ismerőseim közül ha ilyen marhaságokkal kezdenél el spamelni! Ha valakit érdekel az a téma amit az az oldal képvisel majd úgy is megtalálja és Like-olja, nem kell mindenkinek a nyakába rántani hogy "Like-old már mert a barárom oldala"

2019. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod ajánlani az oldalt másoknak.
2019. dec. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néha lájkolsz rajta egy-egy postot, idővel eljut azokhoz, akiket érdekel.
2019. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két válaszolónak, akik szépen is tudtak válaszolni:)
2019. dec. 24. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, én az ép emberi észnek a gondolkodás menetét mondtam el neked, nem flegmáztam!

Tegyük fel neked hogy tetszene ha elkezdeném neked az informatikával (vagy bármivel ami téged pont nem izgat) kapcsolatos oldalakat küldözgetni azzal az indokkal "Hé figyelj Like-old már mert ez az egyik haverom oldala".

Ugye hogy nem tetszene?

Na látod...

2019. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értesítésről van szó, nem arról, hogy ráirok valakire:) az értesítés abból áll, hogy "xy kéri, hogy likeold ezt meg azt az oladalt.." én például napi szinten kapok ilyen értesítéseket, és kicsit sem tud idegesíteni. Egy gombnyomásba telik, hogy kilépj onnan és ne foglalkozz vele többet. De sajnálom, hogy ilyen frusztrált életed van:)
2019. dec. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!