Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vírus számítógépen, böngészőn?...

Vírus számítógépen, böngészőn? Ingyenes vírusírtó? Esetleg ez már probléma lehet?

Figyelt kérdés
Hali! A gépem egy jó ideje minden újratelepítésnél egyre rosszabb, a játékokban megvan az fps, mégis ha nézelődök olyan mint ha gyorsan mozgatnám az egeret, és a háttérbe például egy fa többször látszódik stb, tehát a kép zavaros, utolsó újratelepítés után már a leg alapabb játék is FPS gonddal küzd. Most próbáltam drivert felrakni, az fps jobb lett, viszont a kép szétesés még megvan. Ez még semmi, előző windowson az volt a fő probléma hogy a böngésző sokat használ a gépből, ezért újratelepítettem. Most megint ott járunk hogy ma próbáltam videót nézni, és egyszerűen csak tölt, majd befagy az egész böngésző, tovább semmi.. Ha meg van nyitva akár egy oldal, A proci és a memória 60-70% le van terhelve. Illetve például ha megnyitom az operát, azon belül egy oldal, a feladatkezelőbe több helyen is ott van az opera, ami talán még normális, de a fő opera fülön belül még több. Chrome első megnyitásánál egyre több lett, felment 60 megnyitott folyamatig (írta mellette a feladatkezelő)... Valószínűleg vírus, a programokkal való hiba meg hardveres vagy hdd hiba lehet, viszont a gépet teljesen 0-ra raktam, és úgy is megmaradt ezt a leterhelés a böngészőmre. Tudom, a játékos részt kicsit furán írtam le, de egyszerűen olyan gusztustalan hogy erre normális szavak nincsenek :D Viszont az hogy már videót nézni sem tudok, ez már sok. Milyen ingyenes vírusirtót tudtok ajánlani? Ha talán nem vírus, akkor mégis mi történhetett a gépemmel? A Windows alap dolgai például "Szolgáltatásgazda SysMain" ezek fentebb helyezkednek el tehát terhelnek ezek is rendesen, viszont ha a böngésző ki van nyomva, akkor általába a gép is teljesen lenyugszik. Tehát csak a böngészőkkel megy a terhelés, a programokkal pedig nem tudom mi a probléma, lehet-e közük egymáshoz..

2019. dec. 25. 02:03
 1/8 belapus ***** válasza:
52%
Vajon legális operációs rendszerről van szó vagy törtről ?Ez utóbbi esetben akár meg is lehet a probléma forrása.További források lehetnek az egyéb tört alkalmazások is.
2019. dec. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gépen most egy program van ami nem eredeti. De eddig az nem volt fent, az nem lehet gond. A windows10, pont ez a baj, nem tudok melyik verzió hogy crackelt vagy az ingyenes :/ Voltak akik segitettek már megnézni meg újra telepíteni a gépet neten keresztül, volt aki cmd be aktivaltatta velem windowst, volt aki biosba allitgatott valamit, de nem hiszem hogy ez lenne a problémának az oka mert akkor onnantól szar lett volna az egész :/ Lehet hogy neked van igazad, viszont akkor nem tudom melyik verziót érdemes használni
2019. dec. 25. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Az #1 hülyeséget beszél, semmi köze a tört Windows-nak a lassuláshoz...

Próbálj ki több böngészőt, valamelyiknek jónak kell lennie. Ha nem ez lenne a gond akkor írj és én is jobban utána nézek.

2019. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 pedig igaza van
2019. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hosszú évekig használTAM tört Windows-t... (10-et egy ideig aztán megvettem)

Sosem tapasztaltam lassulást...

2019. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a lassulásról van szó, MINDEGYIK böngésző terheli a gépet. illetve ha nézelődök, és a háttérbe van mondjuk egy fa, akkor az nézelődéskor még pár darab pixelen ott marad, és látok belőle mondjuk hármat.. Olyan mint mikor a kurzort mozgatod gyorsan körkörösen, többet látsz belőle, na nekem ilyenek a játékok. A monitor új előzőn is ilyen volt. FPS megvan tehát azzal nem lehet baj. Viszont ujratenni tutira kell, egyszer ujra raktam nemrég, de most videót se tudok nézni...
2019. dec. 26. 02:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Én HDD vagy RAM halál közelettére merek gondolni, a hőmérsékletek rendben vannak? A HDD-t nem hallod úgy süvíteni esetleg zúgni mint egy ventilátort?
2019. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szóval fejlemény. Újra raktam a gépet, a böngésző (Microsoft edge) nem húzzta annyira a gépet, viszont lassul a facebook is, illetve a videók nem akarnak elindulni, befagy, nem válaszol a youtube sem. KB 30x frissítettem hogy egy videó elinduljon.

A HDD-kb 3 éves vagy több, mióta a gép megvan. A hőmérséklet pedig azt hiszem olyan 50-60 körül szokott lenni, nem tudom már a gép figyelő programot nem töltöttem le az utolsó 2 újra telepítés közbe.

2019. dec. 27. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!