Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jeleníti meg az...

Miért nem jeleníti meg az USB? (A többi lennt)

Figyelt kérdés
Bedugom az mp3-at az USB-be, felismeri egy pillanatra, de utánna ledobja.Próbáltam már az mp3 cd-t újra rakni, de semmi változás.Mi lehet a gond? (Nem rég kisebb teljesítményü tápegységet raktam be a gépbe, és azóta nem megy.Lehet ez a gond?)
2010. júl. 20. 16:45
 1/5 anonim válasza:
hát én nem tudom h lehet-e ez a gond, viszont volt nekem is ilyen, és én fogtam az mp3-at és kib*sztam az ablakon...:D
2010. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sziaa.:)

Nem hiszem, hogy a tápegység lenne a gond. :)

Nincs baja az USB-nek, nem sérült, ha kábellel csatlakozik nem tört meg? Lehet, hogy valami mikorchipes dolog, sajna akkor ki kell cserélni.

De az is lehet, hogy új az usb csatlakozó, azaz újabb :D Ugy, pl ami van a gépedben usb bemenet, az 1.0-ás, de az usb már 2.0ás. Na szval érted. :D

De próbáld meg, hogy másik kimentbe dugod, vagy a gép hátuljába keresel szabad, vagy kihúzol olyan nem létfontosságút, hogy kipróbálhasd, hogy jó e. :)

Illetve próbáld meg ezt:

Sajátgép->jobb gomb/ Kezelés / Eszközkezelő ha van felkiáltójeles eszköz, távolítsd el, és próbáld újból. :D

15/L

2010. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld meg egy másik gépre rádugni,hogy kiderüljön egyáltalán,hogy a gép rossz vagy az mp3.Mert most még ezt sem tudjuk.
2010. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

mert MTP-s

mediaplayeren keresztül lehet szerintem

enyém is ezt csinálja. sony

bár win7 alatt látja háttértárként is


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2010. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felraktam a wmp11-et de semmi javulás.A második kommentelőnek pedig, nem volt felkiáltójeles rész.
2010. júl. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!