Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 1080Ti kártyához 4K...

Egy 1080Ti kártyához 4K monitort vegyek vagy 2K-t (jobban játékra)?

Figyelt kérdés

Most szeretnék monitort váltani, mert csak egy régi 19" monitorom van...nem rég lett komplett felújítva a gépem is és azon gondolkodtam, hogy játékra elég lenne a 2K, mert félek, hogy a kártyának megterhelő lenne a 4K, na meg azt sem tudom mennyire van értelme a 4K játéknak. Eddig csak 1440x900-on játszottam.

Előre is köszi!



2019. dec. 25. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
2k-s praktikusabb
2019. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
QHD
2019. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos gyenge még a 4K-hoz a hardver. Nem a tied, hanem úgy általában véve a hardverpiac.


Kicsit félrement ez a dolog. Túl komoly dolgokat hoztak be a játékgyártók grafikai újítások (RTX... van, de minek??) és részletesség terén, illetve egyre hanyagabbak a konzolos portolásoknál és az optimalizációnál.


Emiatt 1440p felett nem érdemes gondolkodni jelenleg. Multizásnál főleg. Ott kell az fps.

2019. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!