Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy i3 6100 processzor és egy...

Egy i3 6100 processzor és egy rx 460- as kártyához milyen monitort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most veszem az új gépem( 150e-ért) nem egy gamer pc de nekem tökéletes . Overwatchot , wowot, codot játszanék rajta csak kéne még egy monitor. Kérésre leírom a configot ha szükséges és kérlek segítsetek! Köszi

2016. nov. 14. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan bonyolult, mint gondolod. Nem csak egy monitor létezik, ami használható, és ezer közül kell kiválasztani.


Besétálsz az általad kiválasztott üzletbe, megnézed, mi a kínálat abban az árkategóriában, amit venni szeretnél, kipróbálod, és amelyik megfelel, és legjobban tetszik, azt megveszed. Ennyi.

2016. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ips monitorok szinei a legszebbek,és ne d-sub legyen a monitoron hanem legalabb egy hdmi vagy dvi
2016. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

LG 34UC79G

[link]

2016. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a kis tesója LG 29UM68, jó választás lehet.

[link]

2016. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jót,drágát,szineset és müködöképeset
2016. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szempontok amikre figyelj:

1. Legyen rajta hdmi vagy display port bemenet.

2. A felbontása 1920x1080 legyen, a képarány 16:9. Másfajta monitort nem érdemes venni. Nekem volt 16:10es monitorom és 4k -m is. Mindkettővel megbántam.

3. A monitor mérete max 24 legyen(ha multizol), de kisebb is simán jó.

4. A válaszidő legyen legalább 6ms.

5. Ha eléri a 6ms -t akkor válassz ips monitort.

2016. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!