Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Instagram folyamatosan...

Az Instagram folyamatosan letiltja a fiókomat, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Többször is megtörtént már,hogy az Instagram letiltotta a fiókomat bizonyos műveletekről:bejegyzések kedvelése, más fiókok bekövetése azzal az indokkal,hogy sértem a közösségi irányelveket,mert a fiókomat egy szolgáltatással megosztottam. Mivel ilyen nem történt nem értem a problémát. Továbbá valakik folyamatosan bejelentkeznek a fiókomba és van olyan,hogy random bekövet egy csomó embert, ezért már nagyon sokszor megváltoztattam a jelszavamat is,de nem változott sajnos semmi. Már többször is bejelentettem ezt a problémát az instagramnak,de nem hiszem hogy eljut hozzájuk vagy valami történik az ügy érdekében.

Ha valaki tudna nekem segíteni ebben kérem írjon! Előre is köszönöm!



2019. dec. 28. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamiféle vírus van a számítógépeden. Egy alapos vírusellenőrzést ajánlanék, illetve a böngészőből az összes kiegészítő eltávolítását.
2019. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Végül sikerült megoldani? Mert nekem is ugyanez van
2020. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek a válasz, hogy azóta telefont váltottam és nem fordult elő többet ilyen probléma.
2021. aug. 16. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!