Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elszáll az internet és nincs...

Elszáll az internet és nincs média lejátszás, milyen hiba ez?

Figyelt kérdés

A mai nap egy internetes multiplayer játék játszása közben a számítógép többször is befagyott kb. 10 másodpercekre, majd tovább tudtam játszani. A kilépés utána böngésző nem tudott megnyitni oldalakat az alábbi "DNS kiszolgáló nem válaszol" címszóval. Közben a router wifi része működött, így sejtettem hogy a géppel van a baj. Gondoltam nézek filmet (HDD-re telepítve), valamiért a VLC pedig beakadt a film elején. Nem igazán ismerem fel a hibát, ami kihat az internetre és a médiára is. Ezek után újraindítottam és a windows töltőképernyőnél tovább nem jutottam, ergo nem bootolt a windows. A következő újraindításnál már működött minden. A win10 egyébként SSD részre van rakva. Bármi ötlet ?

Sapphire RX580 4gb

16 gb ram

Ryzen 5 1600 x

Asrock B450M pro

Be Quiet System power 9 (S9-500W)



2019. dec. 30. 13:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Update nem bootol windows. Kéri hogy adjam meg dvd-t vagy pedig egy cx..akarmi gondolom SSD-t. Ezek után csak tölt és nem történik érdemi dolog
2019. dec. 30. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!