Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha két IP cím között csak az...

Ha két IP cím között csak az utolsó számjegy különböző az mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt hogy ugyanabból a házból írják csak másik gépen vagy mi?
2010. júl. 20. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit:D
2010. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez nem így működik, mert ezek csak számok és földrajzilag nagyon távoli helyeken is lehetnek egymáshoz képest a gépek. De valószínűsíthető, hogy igen. Főleg ha mind kettő 192.168 - cal kezdődik.
2010. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak azért mert kaptam ilyen kamulevelet hogy Szenegálban van egy táborban és szeretné a segítségemet hogy elszökhessen. Természetesen elküldtem a p*csába.:D

És amikor toltam a két levelénél hogy "levél forrásának megtekintése" akkor a két IP cím között csak az utolsó szám volt a különbség. Szóval akkor valószínűleg két gépe van az ürgének?

Más kérdés: Azt mondta ha van időm hívjak fel egy számot, ahol megtudhatom a részleteket hogyan perkáljak neki pénzt.:D

Ennyi info már segíthet kideríteni ki áll mögötte?

2010. júl. 20. 22:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ugye azért fontos mert hogy vajon volt e annyi esze hogy bemegy egy kávézóba és onnan ír.
2010. júl. 20. 22:36
 5/6 czibles ***** válasza:

kb 2 hónapot adok neked és már nem fogod használni ezt az e-mail címet. tele lesz spamekkel.

ha felhívod akkor meg olyan 5-6 ezertől búcsúzhatsz.

2010. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a híres 419-es csalás, vagy más néven a nigériai levél. [link]


Én is kaptam, de lekoptattam őket, azóta nem próbálkoztam. Annyit kell tenni, hogy a legcifrább, legízesebb és legtöményebb magyar káromkodást egy az egyben le kell fordítani angolra, és elküldeni nekik. Tükörfordítás. Még jobb, ha magyarul írod, és a levél végére odabiggyeszted, hogy használja a fordításhoz a Google Translate-et. ☺☻☺

2010. júl. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!