Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot ajánlanátok...

Melyik laptopot ajánlanátok ha játszani is szeretnék rajta?

Figyelt kérdés

150-180 ezer forint lenne a keret amit ráfordítanék.

Ha pontos tipust nem is egy márkanévvel is megelékszek.

Ár-érték arány is fontos!


2010. júl. 20. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen játék?
2010. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, FÚJitsu siemens-t ne vegyél, nekem is az van, fél hónapig se bírta, és vinyó hiba, most állandóan kiesik a gombelem...
2010. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Notebook NEM való intenzív játékra!

Nincs rendes nagy hűtőborda a processzoron mint az asztali változatban, valamint a GPU hűtése passzív!


Játékra még mindig desktop való

2010. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Játék: leginkább majd a Test Drive Unlimited 2 -re kéne

A helyzet az hogy, laptop mindeféleképp kéne, de pc nem. Pc-t meg nem akarok venni azért h havi 1-2-szer játszak rajta.

2010. júl. 20. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jatszani is akarsz es a kereted alapjan szerintem az Msi-ok a neked valok, naluk vannak legolcsobb mar jatekokat is elfuttato kanfiguraciok. Esetleg az Acernel is van par olcsobb nagyobb teljesitmenyu modell. Esetleg meg ha hasznalt is belefer nalad akkor nezz egy Dell Xps-t ami mar jatekra lett tervezve, 180-200 ezerert mar talalsz.
2010. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

150-180e Ft elég kevés, ha olyan mobil gépet akarsz amivel lehet (rendesen) játszani. Ennyiből inkább asztali játékgépet lehet kihozni.

Amúgy, ha játékra keresel mobil gépet, akkor csak is az Alienware jöhet szóba, szerintem, de azok elég drágák.

2010. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért azt nem mondanám hogy a laptoppal nem lehet játszani, mert fsc em v5535-el carbonozok:D
2010. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sztem egy ilyennel már bővenn lehet játszani: [link]
2010. júl. 23. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!