Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezek közül melyik laptop a...

Ezek közül melyik laptop a legjobb?

Figyelt kérdés

Idén esedékes lesz a laptopcsere és jelenleg úgy vagyok vele, hogy 3 gép az ami tetszik, egy 14" Asus Zenbook, egy Macbook Air és egy Galaxy Book S. Árban mindenképp az Asus lenne a jobb, specifikációk nagyjából ugyanazok, csak nem tudom a Macbook megéri-e azt a plusz pénzt, főleg, hogy csak 128GB SSD van benne, a 256-os már 500 ezer fölött van. A 400 is sok egy laptopért, csak hátha tartósabb egy mac. Galaxy Book S nekem nagyon tetszik, csak még nem jelent meg, így tapasztalat se nagyon van róla, meg az ára is ki tudja mennyi lesz itthon.


[link]


2020. jan. 1. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem éri meg 400 ezret kiadni egy notebookért. Ebből a pénzből vehetsz 2-3 tisztességes gépet, amelyikből az egyiket használod, a többi pedig tartalék.
2020. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mire kell? Macet akkpr vásárolnék, ha mindenem Apple(beleillene az ökoszisztémába), vagy pedig ha videovágásra kellene(Final Cut XPro-ban)
2020. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!