Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy viszonylag erős PC?

Figyelt kérdés
Viszonylag erős alatt azt értem, hogy futtasson játékokat magas grafikával, és lehessen animációt készíteni rajta (a többé-kevésbé gyengusz laptopom már konkrétan vért izzadt, mire sikerült létrehozni a fájlt, ez így nem állapot :D)
2020. jan. 3. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Monitor és perifériák nélkül 260-270 körül össze lehet rakni egy gépet ami alkalmas kb bármire, de függ attól is hogy milyen munkára kell, játéknál meg hogy mekkora felbontásra. Ez egy középkategóriás gépre elég (6, esetleg előző generációkból 8 mag, 16gb ram, normálisabb gpu de semmi extra). 380-400 körül van olyan gép ami még reális ár\teljesítményt tekintve(3700\9900k, 2070S, 32GB), de ennyit el lehet költeni ma önmagában egy procira\gpu ra is, nem tudom milyen igényeid vannak munka terén(játékoknak itt már mindegy, ami ezen nem fut élvezhetően az egy 2080ti on is döglődne, kétszer ennyiért).
2020. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

VALÓSÁG: 5-600 a minimum.


GYAKORIS VÁLASZOK: Én 87500-ból összeraktam olyat, amivel a NASA-t hekkelem!

2020. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mik az égényeid, árban a aztán a csillagos ég. És a lényeg, hogy milyen minőségben, felbontásban akarsz játszani. Ha mondjuk FullHD-UHD-magas beálíltásokkal, 60fpsel a cél az olyan 300-400ezerből kijön nagyjából, de ha az acél hogy 4K 60fps magas beállításokkal, akkor már egy misi felett is lehet a dolog.
2020. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 4K gaminghez már RTX 2080 körül ajánlott, ami jelenleg olyan 400-460 ezer forint körül kapható..
2020. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
200k-tól, ha a feriféeiákat nem számítjuk.
2020. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire vagy grafikapistike.

Nekem nyakig eleg par evet egy 200 ezres gep is, mas meg milliokat kolt evente mert sirogorcsot kap ha valami nem fut max beallitasokkal 4K/60 fps-el.

2020. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!